Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe "SUTEX" Krystyna Sujecka powstało w 1990 roku. Od początku istnienia firma produkuje bieliznę dziecięcą, bieliznę damską i bieliznę męską.

Od 1993 firma "Sutex" poszerzyła swoją działalność o produkcję dzianin interlokowcyh, dzianin jednołożyskowych, dzianin dwułożyskowych, dzianin frotowych i dzianin ściągaczowych, zarówno z bawełny jak i elanobawełny.

Produkcja z własnych dzianin zmniejsza koszty wytwarzania, co z kolei wpłynęło na konkurencyjność oferowanych przez nas wyrobów gotowych. Nasze wyroby są znane i cenione w kraju i za granicą. Proponujemy Państwu wysokiej jakości piżamy bawełniane i frotte, podkoszulki oraz inne rodzaje nocnej bielizny.

Zajmujemy się też produkcją bielizny termoaktywnej. Szczególną popularnością cieszą się produkowane przez nas szlafroki i płaszcze kąpielowe.

"SUTEX" jest zakładem z tradycjami, który stawia na nowoczesne technologie, bogactwo barw i wysoką jakość.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego zakładu krainy przyjaznych ludzi, bogactwa kolorów i dzianin.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć